Over Lauren

Al mijn hele leven heb ik thuis honden gehad en vind ik het heel leuk om actief met ze bezig te zijn, maar natuurlijk ook om heerlijk te knuffelen. Wij hebben Golden Retrievers gehad, een Hollandse Herder, een asbakkenrasje en een labrador die af en toe kwam logeren. Ik heb dus ervaring met verschillende soorten honden en hun karakters. Nu ik niet meer thuis woon mis ik het uitlaten en het bezig zijn met honden natuurlijk. Het lijkt mij nu al heel leuk uw hondje te ontmoeten en gezellig te gaan wandelen.
---
We have had dogs at our house for all my life and I love being active with them, but cuddling too. We have had Golden Retrievers, a Dutch shepherd, a mongrel (? not sure if this is the right translation haha) and a lab that came to stay with us from time to time. I have experience with all kinds of dogs and their personalities. Now that I do not live at home anymore, I miss walking the dogs and spending time with them. I already can not wait to meet yours and go for a nice stroll!

+ Meer
Credentials
    • ID Geverifieerd
    • Geslaagde evaluatie
    • Goedgekeurd door DogBuddy
  • Antwoordpercentage: 100%
  • Antwoordsnelheid: binnen een dag
  • Annuleringsbeleid voor alle services: Flexibel
Beschikbaarheid
Als je speciale tijdgerelateerde wensen hebt, laat het Lauren dan even weten.
  • Soort woning: Appartement
  • Wonen er al honden: 0
  • Andere Huisdieren: one cat
Alle DogBuddy-boekingen zijn inclusief:
  • Toegewijde service & annuleringsbescherming
  • Tot € 2 mln. aan publieke aansprakelijkheidsverzekering
  • Gratis GPS-gevolgde wandelingen
  • Foto- & Video-updates