Energieke hondenliefhebber met tekort aan honden!

Rosanne

Voeg toe aan Verlanglijst
Over Rosanne

Hoi,
Mijn naam is Rosanne, ik ben student politicologie en woon sinds een paar maanden in Amsterdam. Ik ben opgegroeid met honden en weet dus als sinds dat ik een klein kind ben niet anders dan dat ik dagelijks met mijn hond eropuit mag de natuur in. Nu dat ik op mezelf ben gaan wonen mis ik dit heel erg, en dus wil ik heel graag anderen helpen die een keertje geen tijd hebben om de hond uit te laten, want dat gebeurt natuurlijk ook wel eens! Na mijn lieve Border Collie reu Joris die begin 2016 is overleden is heb ik bij mijn ouders thuis nu jonge energieke stuiterbal schoothond Ginny die met 37 kg nog steeds bovenop je komt zitten. Het meeste ervaring heb ik dus met wat grotere honden, maar ook kleine exemplaren vind ik heel leuk. Ik huur momenteel een appartement waar geen dieren zijn toegestaan, maar ik kan wel bij u komen oppassen mocht dat nodig zijn!

Hi,
My name is Rosanne, I'm a student political science and have been living in Amsterdam for a few months now. I grew up with dogs and therefore don't know any better than that I can take my dog out for a fun walk in nature whenever I want. However, now that I've moved out of my parents' home I really miss being able to do so, and therefore I'd like to help others who lack the time to walk their dog, because that happens to the best of us every once in a while! After my sweet Border Collie Joris passed away in early 2016, I now have young energetic and enthousiastic lapdog Ginny at my parents' home, who doesn't understand that with her 37kg she's a bit heavy to come sit on your lap. Most of my experience evidently is with bigger dogs, but I love smaller dogs as well! I'm currently renting an appartment that doesn't allow pets, but I can come and dogsit at your place, if necessary!

+ Meer
Credentials
    • ID Geverifieerd
    • Geslaagde evaluatie
    • Goedgekeurd door DogBuddy
  • Voltooide boekingen: 1
  • Antwoordpercentage: 100%
  • Antwoordsnelheid: binnen een paar uur
  • Annuleringsbeleid voor alle services: Flexibel
Beschikbaarheid
Als je speciale tijdgerelateerde wensen hebt, laat het Rosanne dan even weten.
  • Soort woning: Appartement
  • Wonen er al honden: 0
  • Myon
    Myon

    Super goed! Perfect op tijd en heel vriendelijk!

    25e November 2018

Alle DogBuddy-boekingen zijn inclusief:
  • Toegewijde service & annuleringsbescherming
  • Tot € 2 mln. aan publieke aansprakelijkheidsverzekering
  • Gratis GPS-gevolgde wandelingen
  • Foto- & Video-updates